skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Endustriyel Ekran Onarimi 05
Endustriyel Ekran Onarimi 05
Endustriyel Ekran Onarimi 01
Endustriyel Ekran Onarimi 02
Endustriyel Ekran Onarimi 03
Endustriyel Ekran Onarimi 04
Endustriyel Ekran Onarimi 05 Endustriyel Ekran Onarimi 01 Endustriyel Ekran Onarimi 02 Endustriyel Ekran Onarimi 03 Endustriyel Ekran Onarimi 04

Endüstriyel Ekran Onarımı

Endüstriyel Ekran Onarımı

Endüstriyel Ekran Tamiri

Endüstriyel Monitör Tamiri

Endüstriyel Monitör Onarımı

Endüstriyel  Makinelerde kullanılan ekranların her türlü bakım ve onarımı şirketimizce yapılmaktadır ( Endüstriyel Ekran Tamiri ve Endüstriyel makinaların elektroniği firmamızda Garantili olarak yerinde yapılmaktadır ).

DizaynTech, üç adet sertifikalı elektronik teknisyeni ve 30 bin’ in üzerinde elektronik yedek parça stoğuyla marka bağımsız olarak her inç’ deki LCD ve CRT monitörleriniz ile Endüstriyel ve Medical sistemlerin görüntüleme üniteleri için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.

Servisimizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına müdehale edilmektedir.

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen servis raporuyla müşteriye sunulmaktadır.

Arıza Tespit ve Tamir Süresi DizaynTech, gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen monitörleri en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadır.

Geçici Ürün Temini Onarıma alınan ekranların yerine isteğe bağlı olarak monitör servise alındığı anda veya ender olarak rastlansada onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. DizaynTech onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

Görüntüleme Sistemleri

Back To Top