skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Plazma Lcd Ve Led Tv Onarimi 01
Plazma Lcd Ve Led Tv Onarimi 01 Plazma Lcd Ve Led Tv Onarimi 02 Plazma Lcd Ve Led Tv Onarimi 03 Plazma Lcd Ve Led Tv Onarimi 04

Plazma Lcd ve Led Tv Onarımı

Plazma TV TamiriPlazma, Lcd ve Led Tv Onarımı

Plazma Tv Tamiri

LED Tv Tamiri

LCD Tv Tamiri

Her marka ve model Plazma Tv Tamiri, LCD Tv Tamiri ve LED Tv Tamiri  ve teknik arızalarını diğer tüm hizmetlerimizdeki mevcut hizmet kalitemizle anında çözüyoruz.

Tv Tamiri bölümümüzde gerekli olabilecek tüm yedek parçalarımız mevcuttur.

DizaynTech, sertifikalı elektronik teknisyenleri ve geniş elektronik yedek parça stoğuyla marka bağımsız olarak tüm LCD ve Plazma televizyonlarınız için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen servis raporuyla müşteriye sunulmaktadır.

Lcd Tv Tamiri: Besleme arızaları, Trafo arızaları, Data kablosu, Elektronik kart tamiri, Görüntü sorunlarının giderilmesi ve Tuner sorunları, Floresan arızası.

Plazma Tv Tamiri: Besleme arızaları, Trafo arızaları, Data kablosu, Elektronik kart tamiri, Görüntü sorunlarının giderilmesi ve Tuner sorunları, Floresan arızası.

Elektronik Laboratuvarımızda Başlıca hizmetlerimiz;

Led Tv TamiriLCD ve LED Monitör Onarımları,

Plazma Tv Tamiri,

LED Tv Tamiri,

LED Tamiri,

Projeksiyon Onarımları,

Projeksiyon Tamiri,

Tablet Onarımları…

Profesyonel Ekibimizle 20yıl tecrübesi ve birikim ile 30.000 adet/üzeri yedek parça stoğumuzla her inç lcd ve crt monitörlere servis, bakım ve onarımının hizmetini veriyoruz.

Bünyemizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının çözümü, kart ile monitör arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına anında müdahale edilmektedir.

Tüm kuruluşlarımıza her ebetatta arzu edilen özelliklerde tv ve monitörlerin montajı, ekipmanı, bakımı, onarımı ve değiştirilmesi konusunda ekibimizce yerinde ve anında müdahale edilerek firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Görüntüeme Cihazlarında Hizmetlerimiz

Led Tv Tamiri, Led Tv Onarımı, Led Tamiri, Led Onarımı, LCD Tamiri, LCD onarımı, LCD Tv Tamiri, LCD Tv Onarımı

Görüntüleme Sistemleri Tamiri

Back To Top