skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr

Power Supply Tamiri – Onarımı

Power supply onarımı

Medikal power supply onarımı

Her Tür power supply CNC, Medikal, Bilgisayar, Mac, macbook vs Arızalı power supply en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır. ayrıntılı rapor dökümü yapılarak size teklif sunulur.

Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir.

Yapılan onarımlar, Test Merkezimizde çeşitli testlerden geçerek yerine teslim edilir. Arızalı elektronik cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

power-supply-onarimi Power Supply Onarımı

arızalı power supply servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır..

macintosh-power-supply-tamiri-01 Offline Ups Onarımı ve Satışı

Arızalı Apple power supply servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde…

Elektronik laboratuvarımızda Antistatik ortamlı laboratuarında, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemaları kullanılmadan, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Elektrik elektronik sistemlerde kararlı çalışma çok önemlidir. Sistem, kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıp kararlı çalışma koşullarına geri dönemezse arızalı kabul edilir.

Elektronik kartlardaki Arıza bulma, bozuk bir cihazın veya sistemin gösterdiği belirtileri sistemli olarak analiz etmektir. Bu belirtiler genellikle normal parametrelerden sapma olarak görülür. Normal olmayan çalışmayı tanımak için normal çalışma koşulları bilinmelidir.

Back To Top