skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
All In One Printer Onarimi 01
All In One Printer Onarimi 01 All In One Printer Onarimi 02 All In One Printer Onarimi 03

All in One Printer Onarımı

All in One Printer TamiriAll in One Printer Tamiri

All in One Printer Onarımı

Her marka Lazer veya inkjet All in One Printer Tamiri firmamızca yapılmaktadır.

All in one Printer onarımında tüm kuruluşlarımıza printerlerın montajı, ekipmanı, bakımı, onarımı ve değiştirilmesi işinde uzman sertifikalı ekibimizce yerinde ve anında müdahale edilerek firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Sizler de iletişim bölümünde bulunan talep formunu doldurarak firmamızın hizmet kalitesi ile ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Uzman ve sertifikalı çalışan ağı ile 30.000 adet üzerinde yedek parça stoğumuzla tüm printer cihazlara servis, bakım ve onarımının hizmetini veriyoruz.
Bünyemizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının çözümü, kart ile monitör arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına anında müdahale edilmektedir.

All in one Printer sorunlarınızda bizi arayınız.

HP, CANON, XEROX, SAMSUNG Marka Bağımsız Her türlü yazıcı / printer Tamiri ve bakımı

çok fonksiyonlu yazıcıBilgilendirme;

Arızalar genellikle kullanılan yazıcının özelliklerine uygun ve kaliteli tüketim malzemesi kullanılmasından geçmektedir.
Ucuz fiyatlara satın alınan yazıcı tonerleri genel olarak içindeki tozu yazıcının içine döktüğünden ve printer içinde bulunan fanların oluşturduğu hava akımı ile bu toner tozları yazıcı içinde en ücra köşeye kadar ulaşırlar. İletkenlik özelliğine sahip olan toner tozu printer içindeki elektronik kartlar üzerine birikerek kısa devre yaptırarak yazıcı anakartlarının yanmasına neden olabilirler.

Yazıcı servisine başvuran kullanıcı/Firma ‘ların büyük çoğunluğu bu tür şikayetlerden yakınmaktadır.
Samsung, Xerox, Canon, Hp ( en bilinen markalar ) yetkili servisleri yazıcı içinde dolum yapılmış veya muadil toner kartuşu gördüklerinde yazıcıda oluşan arıza ne olursa olsun kusuru dolum veya muadil yazıcı tonerine bulmaktadırlar.  Oysa uygun şartlarda yenileme yapılmış bir toner kartuşunun veya yüksek kalite üretilmiş muadil toner kartuşunun yazıcıya zarar vermesi mümkün değildir.

Yetkili servisler veya yazıcı tamiri servis hizmeti veren printer servisleri yazıcıda oluşan kusuru yazıcı toner kartuşuna yüklemediklerinde kusur bulunan ikinci önemli nokta ise kullanılan kağıttır.
Özellikle patenleri eskiyen yazıcılar fotokopi kağıdını yazıcı içine çektikleri sırada paten yüzeyleri özelliğini kaybettiğinden kayma yapar. Belli süre içinde switch’e ulaşamadığından yazıcı kağıt kasetinde fotokopi kağıdı olmadığını düşünerek arıza ledini veya kağıt yok işareti bulunan ikaz ledini yakarak çalışmayı durdurur.
Kaliteli fotokopi kağıtlarının yüzeyleri çok daha parlak ve pürüzsüz olduğundan aşınmış yazıcı pateninin kağıdı alması kolaylaştırır.
Ancak kalitesiz fotokopi kağıdının yüzey kalitesi daha bozuk olduğundan patenlerin kalitesiz kağıt üzerinde kaydırma yapması çok daha zor olduğundan daha az problem yaşanmasına neden olur.

 

Back To Top