skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Tesla P100 Header 940×300 2
Tesla P100 Header 940×300 2 Ekran Karti Onarimi Ve Degisimi 02 Ekran Karti Onarimi Ve Degisimi 01 Vcggtx1080t11pb Fe2 Nvidia 1080 Tamiri

Ekran Kartı Onarımı ve Değişimi

ekran kartıEkran Kartı ve Onarımı ve Değişimi

Ekran Kartı Tamiri

Ekran Kartı Onarımı

Bilgisayarınızın ekran kartı tamiri ve değişimleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Harici ekran kartlarınız veya notebooklarınızın ekran karti tamirleri kısa süre içerisinde çözümlenerek teslimatı yapılmaktadır.

DizaynTech Elektronik Labaratuar’ında

Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Alienware, Acer , asus , casper , dell , exper , hp , lg , lenovo , samsung , sony vaio ve toshiba laptopların ekran kartı tamiri ve notebook chipset değişimi işlemini en uygun fiyata ve 6 ay parça garantisi altında yapmaktadır.

Elektronik Labaratuarımıza getireceğiniz notebooklarınızın tüm arızalarını ücretsiz olarak tespit eder onay aldığımız takdirde tamir işlemine başlarız. Onayı alınmayan ürün onay bekleyeceğinden depomuzda bekler ve arıza tesbitine ücret alınmaz. Notebook arıza tesbiti süresi teslim edildikten 12 saat içerisinde gerçekleşir.

Laptop ekran kartı onarımı

ekran kartı tamiriLaptop Işıklar Yanıyor Ama Ekran Gelmiyor ?

Laptop açılıyor ışıklar yanıyor ama ekran gelmiyorsa bunun iki nedeni vardır. Donanımsal bir sorun vardır. Eğer deneyiminiz yoksa servise getiriniz. Ekran kartı tamiri mümkündür. Fakat ekran kartı chipset tamiri işlemi çok dikkat edilmesi gereken bir mimaridir. Yapılan yanlış bir işlemde chipset tamiri mümkün olmaz ve chipset değişimi yapılması gerekir. Bu da ekstra maliyet demektir. Bu nedenle bu tür arızaları denyimli teknik servis firmalarına vermeniz notebookunuz için yerinde bir karar olacaktır.
DizaynTech ekibi olarak ekran kartı tamiri işlemini 3 ay garanti kapsamında değişimini ise 6 ay garanti kapsamında yapmaktayız.

Ekran Kartının Yanmaması İçin Neler Yapmalıyız ?

– Öncelikli olarak sıcak bir mekanda tutmamalısınız. (Güneşi çok görmemeli)

– Her zaman şarjda çalıştırmayın.

– Soğutma sistemine özen gösterin (Notebook altına fan koyarak çalışmalısınız)

– Çok uzun süreli kullanmayın. (Isınmamalı)

– Ve en önemlisi yılda en az 1 kez fan bakımı yaptırın.

Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinde ki müşterilerine Alienware, Acer , asus , casper , dell , exper , hp , lg , lenovo , samsung , sony vaio ve toshiba notebookların laptop ekran kartı tamiri hizmetini 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Notebook ekran kartı tamiriLaptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatları Ne Kadardır ?

Laptop Ekran kartının marka ve modeline göre değişiklikler göstermektedir.

 

 

 

 

Back To Top