skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Güç Üniteleri Kart Tamiri

Güç Üniteleri Kart Tamiri

Güç Üniteleri Kart OnarımıGüç Üniteleri Kart Tamiri

Güç Üniteleri Tamiri

Güç Üniteleri Kart Onarımı

Endüstriyel Tamir Çözümleri

Güç üniteleri tamiri Motor sürücülerden endüstriyel bilgisayarlara, güç kaynaklarına, kimya ve labaratuvar enstrümanlarına,
medikal cihazlara varan servis skalamızla yüksek teknolojili elektronik kart ve cihazlarınızın tamirini güvenle yapıyoruz.
30 seneyi aşkın tecrübemize güveniyoruz.

Makine Tuş Takımı Revizasyonları

Scheller, Dornier, KEBA, Suessen, Zinser gibi çeşitli marka tekstil makineleri, Siemens gibi çeşitli marka HMI paneller, laboratuvar cihazları ve farklı kontrol ünitelerinde kullanılan, çalışma problemleri çıkaran veya yenileme gerektiren tuş takımlarınıza hızlı ve sağlam çözümler üretiyoruz.

Teknik Destek

Güç Üniteleri Tamiri

1997’den beri sektördeyiz. Bilgi birikimize güveniyoruz, ve problemlerinizin üstesinden gelmek için paylaşmaya hazırız. İnanıyoruz ki, bilgi paylaşıldıkça çoğalır.
Ücretsiz danışma hizmeti almak için lütfen arayın.

Ürün Tasarımı

DizaynTech Elektronik Labaratuarı Prototip veya ürün tasarım ve prototip yapımına çözüm ortağınız olabilir.
Uluslararası standartlarda proje bazlı tasarım veya anahtar teslim ürün üretimi servislerini sağlıyoruz.

DizaynTech Tamir / Bakım

Tamiri yapılan her sistemin arızanın giderilmesinin yanı sıra bünyemizde bulunan makina elektrik şema ve arıza kodlarıyla teknik kadromuz tarafından arıza sebebi belirlenir ve giderilir. Böylece arızanın tekrarlanması önlenmiş olur.
Bünyemizde bulunan yeni yada ikinci el elektronik sistemler tamir edilmeyecek kadar hasar görmüş sistemler için garantili olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunulur.
Ayrıca siz müşterilerimizin memnuniyeti için üretimde kullandığınız makinalarınızın elektronik sistemleride garantili olarak onarılır. (Motor sürücü AC/DC – Besleme kaynakları – PLC Üniteler – CPU ve İnterface kartları vb.)
Elektronik laboratuvarımız ihtiyacınıza göre 7 GÜN 24 SAAT hizmet vermektedir.

 

 

 

Back To Top