skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Hastabasi Monitor Onarimi 02
Hastabasi Monitor Onarimi 02 Hastabasi Monitor Onarimi 01 Hastabasi Monitor Onarimi 03 Hastabasi Monitor Onarimi 04 Hastabasi Monitor Onarimi 05

Hastabaşı Monitör Onarımı

Medikal Hastabaşı Ekran Tamiri

Hastabaşı Monitör Onarımı

Hastabaşı Monitör Tamiri

Hastabaşı Ekran Onarımı

Hastabaşı Ekran Tamiri

Sağlık sektöründe kullanılan Hastabaşı ekranların, monitörlerin bakım  ve onarımı şirketimizce yapılmaktadır ( hastabaşı ekran tamiri, Hastabaşı Monitör tamiri ) Marka gözetmeksizin Garantili olarak onarılıp teslim etmekteyiz.

DizaynTech, üç adet sertifikalı elektronik teknisyeni ve 30 bin’ in üzerinde elektronik yedek parça stoğuyla marka bağımsız olarak her inç’ deki LCD ve CRT monitörleriniz ile Endüstriyel ve Medical sistemlerin görüntüleme üniteleri için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.

Servisimizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına müdehale edilmektedir.

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen servis raporuyla müşteriye sunulmaktadır.

Arıza Tespit ve Tamir Süresi DizaynTech, gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen monitörleri en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadır.

Geçici Ürün Temini Onarıma alınan ekranların yerine isteğe bağlı olarak monitör servise alındığı anda veya ender olarak rastlansada onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. DizaynTech onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

Back To Top