Her marka ve model Plazma Tv Tamiri, LCD Tv Tamiri ve LED Tv Tamiri  ve teknik arızalarını diğer tüm hizmetlerimizdeki mevcut hizmet kalitemizle anında çözüyoruz.

Televizyon Tamiri bölümümüzde elektronik açıdan gerekli olabilecek tüm yedek parçalarımız mevcuttur.

DizaynTech, sertifikalı elektronik teknisyenleri ve geniş elektronik yedek parça stoğuyla marka bağımsız olarak tüm LCD ve Plazma televizyonlarınız için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.

Televizyon Onarımı

Besleme arızaları, Trafo arızaları, Data kablosu, Elektronik kart tamiri, Görüntü sorunlarının giderilmesi ve Tuner sorunları, Floresan arızası gibi arızalar için teknik servisimiz hizmet vermektedir. Bahsetmiş olduğumuz genel arızalar dışında tüm arızalar için arıza tespiti ve oranımı tarafımızca sağlanmaktadır.

Bünyemizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının çözümü, kart ile monitör arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına anında müdahale edilmektedir.

Tüm kuruluşlarımıza her ebetatta arzu edilen özelliklerde tv ve monitörlerin montajı, ekipmanı, bakımı, onarımı ve değiştirilmesi konusunda ekibimizce yerinde ve anında müdahale edilerek firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Elektronik Laboratuvarımızda Başlıca hizmetlerimiz;

Değişmesi gereken parçalar müşteri onayı ile değiştirilir.
Onarım yapılıp olması gereken test süresini geçirdikten sonra teslim edilir.

Onarılmış cihaz onarım sonrası kategorilerine göre parça bazlı garanti kapsamındadır.

Servisimizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına işlem yapılabilmektedir.

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerine de geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. DizaynTech onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

Eğer Sorularınız varsa bizi arayınız yada destek@dizayntech.com.tr adresine sorununuzu mail olarak gönderiniz.

Sizlere daha iyi destek verebilmemiz için lüften detaylı bilgi paylaşmayı unutmayınız.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Bize ulaşmak, üstün hizmet kalitemizden faydalanmak istiyorsanız, güvenebileceğiniz, huzurla çalışabileceğiniz güçlü bir ekip arıyorsanız, prensibiniz her işin uzmanıyla çalışmaksa doğru adrestesiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?