skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Plotter Baski Makinesi Onarimi 01
Plotter Baski Makinesi Onarimi 01 Plotter Baski Makinesi Onarimi 02 Plotter Baski Makinesi Onarimi 03 Plotter Baski Makinesi Onarimi 04

Plotter Baskı Makinesi Onarımı

Plotter Baskı Makinesi Tamiri

Hp Plotter Tamiri

Plotter Tamiri

Plotter Servisi özel bir hizmet olup, yetkin kişilerce yapılması gerekmektedir DizaynTech özellikle Hp Plotter Tamiri ve bakımında çok yoğun çalışmkatadır.
Sıradan bir fotokopi tamircisi veya bilgisayarcı bu hizmeti tam anlamıyla sizlere sağlayamayacaktır.

Plotter Tamiri Designjet müşterilerine daimi destek sunan DizaynTech, donanımsal ve arıza çözümleri için yerinde teknik servis hizmeti sunamaktadır.

Profesyonel Plotter Servisini özel bir hizmet olarak, tecrübeli ve mühendis ekibi ile gerçekleştirmektedir.
Firmamız 20 yıldır inkjet ve Designjet Servisi konusunda Plotter Servisi olarak tam hizmet vermektedir.

hp plotter servisi

Hp Plotter Servisi

DizaynTech Elektronik Laboratuvarımızda ürünler Orjinal markaların ( Öneğin HP, Epson, Canon vb. ) yedek parça ve ekipmanları stoklarımızda mevcuttur.
Sarf malzeme ve yedek parça konusunda mutlaka bize danışın sizi tecrübemizle sizi bilgilendirelim.
Size özel Designjet Servisi hizmetimiz ile müşterilerimize hızlı ve kolay çözümler üretebilmekteyiz.

Bugüne kadar ki yapmış olduğumuz Designjet Servisi hizmeti ve plotter tamir servisi konusunda müşterilerimizin 100% memnuniyeti bizlere oldukça avantaj sağlamakla her durumda geliştirmeye açık ürünler ve komple sistemler sunarak sizlerin hayatını kararlaştırmaktayız.

plotter tamiri

Neden HP Plotter ve Diğer markalar Hizmetini Özel Firmalar Yapar?

Designjet Plotter Tamiri özel ve özellikli bir işlemdir.

Kısaca sıradan bir insanın yapamayacağı belli bir eğitim ve kullanıcı birikim düzeyine sahip olması gerekmektedir.

Plotter Servisi tam olarak yapılabilmesi için son kullanıcının eğitim düzeyinin yüksek, çalışma prensibini kavrayacak, sebep sonuç ilişkisini kolayca kavrayacak ve yerinde müdehale edebilecek kişiler olmalıdır.
Teknik becerisinin yüksek olması demek kullanıcılara tam olarak eğitimi verilmeyen ürünlerde problem teşkil edilebilmektedir.

plotter onarımıEğitimini almadığınız bir ürünü nasıl kullanabilirsiniz?

Müşterilerimize yerinde servis ve online servis anlamında tam olarak eğitimini verebilen bir kurumuz.
DizaynTech Elektronik Laboratuvarı müşterilerine plotter servisi konusunda türkiyede en iyilerin arasında olmanın getirdiği avantajı ve hizmeti tam olarak sizlere aktarabilmekten mutluluk duymaktadır.

Plotter Servisi

hp plotter tamiriArızalı dijital baskı makinası elektronik kart servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu tarafınıza bildirilir. Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. Arızalı elektronik cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

Antistatik ortamlı laboratuarında, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemaları kullanılmadan, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Elektrik elektronik sistemlerde kararlı çalışma çok önemlidir. Sistem, kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıp kararlı çalışma koşullarına geri dönemezse arızalı kabul edilir.

Elektronik kartlardaki Arıza bulma, bozuk bir cihazın veya sistemin gösterdiği belirtileri sistemli olarak analiz etmektir. Bu belirtiler genellikle normal parametrelerden sapma olarak görülür. Normal olmayan çalışmayı tanımak için normal çalışma koşulları bilinmelidir.

Yazıcı Printer Tamiri

Kesici Plotter tamiri

Kesici Plotter tamiri

Lazer Kesici Plotter Tamiri

Lazer Kesici Plotter Tamiri

Back To Top