skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Rack Mount Tripp Lite
Rack Mount Tripp Lite Rack Mount Monitor Tamiri 02 Rack Mount Monitor Tamiri 03 Rack Mount Monitor Tamiri 01 Rack Mount Monitor Tamiri 04

Rack Mount Monitör Tamiri

Rack Mount Monitör Tamiri

Rock Mount Ekranların tamiri ve onarımı şirketimizce yapılmaktadır ( Server odaları Rock Mount Monitör Tamiri, onarımı ve bakımları firmamızca profesyonel olarak yapılmaktadır..

DizaynTech, üç adet sertifikalı elektronik teknisyeni ve 30 bin’ in üzerinde elektronik yedek parça stoğuyla marka bağımsız olarak her inç’ deki LCD ve CRT monitörleriniz ile Endüstriyel ve Medical sistemlerin görüntüleme üniteleri için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.

Servisimizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına müdehale edilmektedir.

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen servis raporuyla müşteriye sunulmaktadır.

rack mount monitörArıza Tespit ve Tamir Süresi DizaynTech, gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen monitörleri en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadır.

Geçici Ürün Temini Onarıma alınan ekranların yerine isteğe bağlı olarak monitör servise alındığı anda veya ender olarak rastlansada onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. DizaynTech onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

rack mount monitör tamiriElektronik Laboratuvarımızda Başlıca hizmetlerimiz;

Led Tv TamiriLCD ve LED Monitör Onarımları,

LED TV Tamiri,

LED Tamiri,

Projeksiyon Onarımları,

Projeksiyon Tamiri,

Rack Mount ekran TamiriTablet Onarımları…

Profesyonel Ekibimizle 20yıl tecrübesi ve birikim ile 30.000 adet/üzeri yedek parça stoğumuzla her inç lcd ve crt monitörlere servis, bakım ve onarımının hizmetini veriyoruz.

Bünyemizde elektronik kartlar, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının çözümü, kart ile monitör arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına anında müdahale edilmektedir.

Tüm kuruluşlarımıza her ebetatta arzu edilen özelliklerde tv ve monitörlerin montajı, ekipmanı, bakımı, onarımı ve değiştirilmesi konusunda ekibimizce yerinde ve anında müdahale edilerek firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Görüntüeme Cihazlarında Hizmetlerimiz

Led Tv Tamiri, Led Tv Onarımı, Led Tamiri, Led Onarımı, LCD Tamiri, LCD onarımı, LCD Tv Tamiri, LCD Tv Onarımı

Bizi arayın

Rack Mount ekran

 

 

Görüntüleme Sistemleri

Back To Top