skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr
Tekstil Makinaları Elektronik Kart Tamiri

Tekstil Makinaları Elektronik Kart Tamiri

Tekstil Makinaları Elektronik Kart Tamiri

Tekstil Elektronik Kart Tamiri

Arızalı Tekstil Makina Elektronik Kartı Tamiri servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılıp ve raporu Hazırlanarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen miktar müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım işlemi gerçekleşmez. Onaylandığı anda tamir bakım işlemi başlar ve cihazın standart temizlik ve bakımı yapılır. Gereken tamiri yapılır ve Cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarım, DizaynTech Labaratuar ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. Arızalı elektronik cihazlarınız ekibiiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

Tekstil Makinaları Elektronik Kart TamiriHer marka tekstil dokuma makinası kartlarının tamiri, Nakış Makinaları elektronik parçaları ve kartları tamiri Dizayntech Elektronik Labaratuarı tarafından yapılmaktadır.

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart,Elektronik Kartlar, Arızalı Elektronik Kartlar makinalarda iş makinalarında imalatlarda fonksiyonlarını kontrol ettigimiz bu elektronik kartlarla zaman zaman arıza yapmaktadır bu arızalar bir çok nedenden oluşabilir, yüksek volatj, nem,yanlış çalıştırma, kısa devre gibi sorunlar elektronik kartlarımıza zarar vermeketdir arızalı elektronik kartlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz ve sizlere en kısa sürede teslim etmekteyiz çünkü zamanın degerini bilmekteyiz.

Sanayi Makina Kart Tamri

Tekstil Makinası Kart TamiriStreç Sarım Paketleme Makinesi Kart Tamiri, Takviyeli Poşet Makinesi Kart Tamiri, Balonlu Naylon ve Poşet Makinesi Kart Tamiri, Kutu Mendil Makinesi Kart Tamiri, Tuvalet Kağıdı Makinesi Kart Tamiri, Bakliyat Paketleme Makinesi Kart Tamiri, Kuru ve toz Gıda paketleme makinesi kart tamiri, Fındık Fıstık makinesi kart tamiri, Stretch palet sarma makinesi kart tamiri, Paketleme makinesi kart tamiri, Ambalaj paketleme makinesi kart tamiri, Dolum makineleri kart tamiri, sıvı dolum makinesi kart tamiri, etiketleme makinesi kart tamiri, Kutu karma makinesi kart tamiri, Kumaş boyama makineleri kart tamiri,elektrostatik boya makineleri kart tamiri, kayısı kuruyemiş paketleme makineleri kart tamiri, pişmaniye lokum çikolata kaplama makineleri kart tamiri, Küp şeker makinesi kart tamiri, helva makinesi kart tamiri, sütpaketleme makinesi kart tamiri, roto gravür baskı makinesi kart tamiri, Kapitone makinesi kart tamiri, kuka robot kart tamiri, otomatik kesim makineleri kart tamiri, Gerber Cutter kart tamir, otomatik kumaş kesme makineleri kart tamiri, pastal kesim makinesi kart tamiri, tekstil imalat makine kart tamiri, sanayi çamaşır yıkama makinesi kart tamiri, hoverboard tamiri,kaykay tamiri…

Elektronik Kart Tamiri

 

Back To Top