Elektronik Kart Tamiri2019-03-02T15:03:51+00:00

Dizayntech Ailesi olarak mühendis ve tekniker kadromuzla görüntüleme sistemleri tamiri konusunda kendimizi ürün aileleri ile sınırlamıyoruz. Marka ve Sektör Bağımsız Led, LCD, CRT, Fetal, Hastabaşı, Kiosk ve Greyt Monitörler ve Televizyonlar için servis, bakım ve onarım hizmetini veriyoruz. Monitör tamiri bizim uzmanlık alanımız.

Antistatik laboratuvarımıznda, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı elektronik kart arızalarını onarıyoruz.

Ameliyathane, Endoskopi,Fizik Tedavi, Göz, Kardiyoloji, Laboratuvar, Nöroloji, Solunum, Ultrason ve Yoğun Bakım Cihazları bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Kurumsal firmalara ve bireysel müşterilerimize geniş yedek parça stoğumuz ile hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Servisimizde elektronik kart tamiri, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına işlem yapılabilmektedir.

Arızalı ürününüz servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve müşterilerimize teklif sunulur.

14 kişilik uzman kadrosu ve 320 m2’lik tam donanımlı Anti-statik laboratuvarında marka bağımsız  Elektronik Sanayi Kartları ve Medikal Cihaz departmanlarıyla hizmetinizde.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Bize ulaşmak, üstün hizmet kalitemizden faydalanmak istiyorsanız, güvenebileceğiniz, huzurla çalışabileceğiniz güçlü bir ekip arıyorsanız, prensibiniz her işin uzmanıyla çalışmaksa doğru adrestesiniz.

HAKKIMIZDA

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan DizaynTech,1997 yılında Erdal Aygündüz liderliğinde herbiri kendi dalında uzman personelin aynı çatı altında toplanması ile kuruldu. Bugün 14 kişilik uzman kadrosu ve 320 m2’lik tam donanımlı Anti-statik elektronik laboratuvarında elektronik bileşenler için bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. Dizayntech, eksiksiz hizmet anlayışı sayesinde bu günlere geldiğini unutmadan, hizmet kalitesini sürekli bir adım daha ileriye götürerek hizmet sektöründe yükselmeye devam etmektedir.

Go to Top