skip to Main Content
0 (212) 212 12 89 pbx info@dizayntech.com.tr

DizaynTech Elektronik Labaratuarı

dizayntech-hakkinda

TARİHÇEMİZ

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan DizaynTech,1997 yılında Erdal Aygündüz liderliğinde herbiri kendi dalında uzman personelin aynı çatı altında toplanması ile kuruldu. Bugün 14 kişilik uzman kadrosu ve 320 m2’lik tam donanımlı Anti-statik labratuvarında marka bağımsız monitör, yazıcı dışında UPS-Power Supply, Sanayi Kartları ,Notebook, Apple ürünleri ve Yeni kurulan Medikal Cihaz depertmanlarıyla eksiksiz hizmet anlayışı sayesinde bu günlere geldiğini unutmadan, hizmet kalitesini sürekli bir adım daha ileriye götürerek hizmet sektöründe yükselmeye devam etmektedir.

DizaynTech Bilişim Olarak hayat bulmuş artık biomedikal Çözümler üreten ve Hastane ve labaratuarlara yerinde hizmet taşıyan bir kuruluş olmuştur.

MİSYONUMUZ, HEDEFLERİMİZ

Misyonumuz müşterilerimize rakipleri ile rekabet edebilecekleri düşük maliyet ve zaman kazancını, kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte sunan güvenilir iş ortağınız, dostunuz olmaktır. Buna bağlı hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir marka yaratmaktır.

LOJİSTİK DESTEK

Müşterilerimize hizmette hızımızı artırabilmek 5 adet servis aracımızla müşteri lokasyonundaki cihazları alınmakta ve gereği halinde ücretsiz olarak muadil ürün bırakılmaktadır. Cihazda soruna bağlı gereken onarım yapıldıktan sonra,sıkı bir testten gecirilip,onarım ile ilgi bilgileri içeren ve garanti belgesi olarak işleme konan servis raporu ile birlikte müşteri lokasyonunda çalışır halde teslim edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin zaman kaybı ortadan kaldırılmaktadır.

Back To Top