Dizayntech Ailesi olarak mühendis ve tekniker kadromuzla Görüntüleme Sistemleri Onarımı konusunda kendimizi ürün aileleri ile sınırlamıyoruz. İçine akım sürülebilen her türlü elektronik kart bizim uzmanlık alanımız.

Antistatik laboratuvarımıznda, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı elektronik kart arızalarını onarıyoruz.

Ameliyathane, Endoskopi,Fizik Tedavi, Göz, Kardiyoloji, Laboratuvar, Nöroloji, Solunum, Ultrason ve Yoğun Bakım Cihazları bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Marka ve Sektör Bağımsız Led, LCD, CRT Monitörler ve Televizyonlar için Görüntüleme Sistemleri Onarımı, servisi ve bakım hizmetlerini veriyoruz.

Kurumsal firmalara ve bireysel müşterilerimize geniş yedek parça stoğumuz ile hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Servisimizde elektronik kart tamiri, besleme ünitesi, ana chip arızası, görüntü sorunlarının düzeltilmesi, kart ile monitor arası data kartı, inverter ve menteşe tamir arızalarına işlem yapılabilmektedir.

Arızalı ürününüz servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve müşterilerimize teklif sunulur.

14 kişilik uzman kadrosu ve 320 m2’lik tam donanımlı Anti-statik laboratuvarında marka bağımsız  Elektronik Sanayi Kartları ve Medikal Cihaz departmanlarıyla hizmetinizde.

dizayntech elektronik ve medikal hizmetleri

Dizayntech Elektronik ve Medikal Cihaz Tamiri

Go to Top